Tygodnik DB2010

OSK sprząta świat

Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu, otrzymał status lokalnego koordynatora 21. edycji akcji „Sprzątanie świata – Polska”, organizowanej przez Fundację Nasz Ziemia. W tym roku kampania przebiega pod hasłem „Turysto! Szanuj środowisko!” i realizowana będzie przez OSK w okresie wakacji.

 

PLAKAT

 

 

 

 

 

Uczestnicy wakacyjnych zajęć w ośrodku, będą uczestniczyli w warsztatach i prelekcjach związanych z bezpiecznym oraz przyjaznym środowisku poruszaniem się na szlakach turystycznych. Będą mogli ponadto wykorzystać zdobyta wiedzę biorąc udział w wycieczkach krajoznawczych, podczas których przekazywane będą informacje na temat ochrony środowiska i zachowań turystów na szlakach.

Wszyscy uczestnicy wakacyjnych zajęć w OSK otrzymają ilustrowany poradnik „Turysto! Szanuj środowisko!”. Wersja elektroniczna poradnika dostępna jest na: http://nasza-ziemia.pl/files/poradnik-turystyczny_int.pdf. Działania realizowane będą przy merytorycznym wsparciu Fundacji RECAL oraz Zespołu Dolnośląskich Parków Krajobrazowych.

(BAS)

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej