Tygodnik DB2010

Złote gody w Mieroszowie

 

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Mieroszowie odbyła się uroczystość z okazji jubileuszy pożycia małżeńskiego. Pół wieku wspólnego pożycia małżeńskiego obchodziło osiem par. Dostojnym jubilatom medale za długoletnie pożycie małżeńskie wręczył burmistrz Mieroszowa Marcin Raczyński.

 

Złoty jubileusz obchodzili państwo: Jolanta i Stanisław Górscy, Lucyna i Józef Gustawowie, Zofia i Stanisław Kowalczykowie, Franciszka i Marian Łyskowie, Władysława i Marian Matusikowie, Cecylia i Stanisław Potoczkowie, Grażyna i Waldemar Słomczyńscy, Anna i Włodzimierz Wacławowie.

Burmistrz oraz przewodnicząca Rady Miejskiej Mieroszowa złożyli wszystkim parom gratulacje, wyrazy uznania oraz życzenia spełnienia marzeń, długich lat życia w zdrowiu i miłości w otoczeniu kochającej rodziny, zadowolenia z dzieci i wnuków oraz kolejnych wspólnych rocznic. Podczas wzruszającego spotkania pojawiły się piękne wspomnienia i pytania o receptę na udany związek – jak odpowiadały świętujące pary to wzajemny szacunek, zrozumienie i bezwarunkowa miłość daje możliwość stworzenia udanego związku i przeżycia ze sobą 50-ciu lat.

(MS)

jubileusze malzenskie

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej