Tygodnik DB2010

Komfort Kuchnie, czyli meble dla wymagających

– Prowadzony przez nas salon mebli kuchennych Komfort Kuchnie działa w Wałbrzychu od 1991 roku. Piękno i wysoką jakość oferowanych przez nas mebli doceniły setki klientów – mówią właściciele profesjonalnego studia mebli kuchennych, które ma siedzibę przy ul. Długiej w Wałbrzychu.

Baner komfort mebble

– Na początku działalności nasza firma oferowała asortyment polskiej marki Forte, ale z upływem lat systematycznie poszerzaliśmy swoją ofertę. W 1994 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą Sachsen Küchen, a od 2004 roku kooperujemy także z Wolsztyńską Fabryką Mebli, a także firmą Nobilia. Dzięki temu nasze profesjonalne studio mebli kuchennych Komfort Kuchnie oferuje swoim klientom szeroki wachlarz różnorodnych rozwiązań systemów kuchennych wykonywanych na wymiar. W ten sposób jesteśmy w stanie sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów – podkreślają właściciele Komfort Kuchnie.

 

800 wzorów frontów

 

W ofercie firmy jest około 800 wzorów frontów mebli kuchennych, które są wykonane z płyt niemieckich i austriackich producentów.

– To gwarantuje najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Fronty te cechuje różnorodność wykonania, a asortyment obejmuje fronty: kuchenne laminowane; wykonane z płyty MDF i pokryte folią; wykonane z płyty MDF i lakierowane. Są także: fornirowane, drewniane, a nawet ze szkła, kamienia oraz ceramiczne.

 

Odporne blaty

 

Nie mniej ważne od frontów, dla wyglądu całej kuchni, są blaty mebli kuchennych.

– Blaty w ofercie naszego studia wykonane są z materiałów o wysokiej wytrzymałości i odporności na ścieranie, czyli z konglomeratów kwarcytowych, mineralnych, a także naturalnego kamienia.

 

Komfort użytkowania

 

– Oferowane przez nas meble kuchenne wyposażone są także w najnowocześniejsze systemy domykania i wysuwania szuflad, jak również w systemy domykania dolnych i górnych zawiasów oraz w elektryczne wspomaganie otwierania szuflad i frontów szafek wiszących. Dzięki temu meble ze studia Komfort Kuchnie oferują maksymalne wyciszenie podczas ich użytkowania, co zdecydowanie podnosi komfort życia w domu.

 

Nie tylko meble

 

– Salon Komfort Kuchnie przy ul. Długiej w Wałbrzychu świadczy kompleksową obsługę klientów, rozpoczynającą się od pomiarów w domu czy mieszkaniu, przez projekt kuchni wykonany przy użyciu profesjonalnego programu CAD-kuchnie oraz wykonanie mebli i ich montaż u klienta, aż po usługi serwisowe. Dlatego, obok najwyższej jakości mebli, oferujemy naszym klientom również nowoczesny sprzęt kuchenny renomowanych, między innymi: Miele, Bosch, Siemens czy Electrolux.

 

Gwarancja i satysfakcja

 

– Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom zrealizowanych projektów, nasza firma jest w stanie sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom klientów. Co ważne: zapewniamy naszym wszystkim pełną swobodę w procesie tworzenia ich wymarzonej kuchni. Dodatkowym atutem oraz wyrazem dbałości o zadowolenie i komfort klienta, jest aż pięcioletnia gwarancja udzielana przez studio Komfort Kuchnie na cały asortyment. Wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość oferowanych produktów i najwyższe standardy obsługi klientów zapraszamy do profesjonalnego studia mebli kuchennych Komfort Kuchnie przy ul. Długiej w Wałbrzychu oraz do kontaktu telefonicznego pod numerami: 74 066 03 39 i 601 77 13 57 – zachęcają właściciele firmy.

(TS)

 

Tags: ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej