Tygodnik DB2010

Znamy laureatów konkursu na najlepszą agroturystykę w powiecie wałbrzyskim

 

12 października 2017 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne w Powiecie Wałbrzyskim. Spotkanie wieńczące konkurs odbyło się w jednym z obiektów biorących udział w konkursie: Sowia Grapa w Rzeczce.

 

W tym roku do konkursu przystąpiły 4 gospodarstwa agroturystyczne, zatem wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni. Konkurs rozgrywany był w dwóch kategoriach. Pierwsza kategoria to najlepsze gospodarstwo agroturystyczne w funkcjonującym gospodarstwie rolnym, a druga – obiekt bazy noclegowej o charakterze wiejskim. Zwycięzcą w pierwszej kategorii – jako najlepsze gospodarstwo agroturystyczne w funkcjonującym gospodarstwie rolnym – została Agroturystyka Ptasi Śpiew w Grzędach w Gminie Czarny Bór, prowadzona przez Państwa Kędroniów. W drugiej kategorii zwyciężyli zajmując odpowiednio: 1 miejsce – Agroturystyka Sowia Grapa w Rzeczce (Gmina Walim), którego właścicielem jest Pani Magdalena Drag-Waga; 2 miejsce – Agroturystyka Misiówka w Borównie prowadzana przez Państwa Filipeckich (Gmina Czarny Bór), 3 miejsce –  Agroturystyka Anna i Jan Kaczanowscy z Grząd (Gmina Czarny Bór). W imieniu Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego nagrody wręczyli wicestarosta Krzysztof Kwiatkowski oraz członek zarządu Stanisław Janor.

– Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku ilość uczestników wzrośnie, tym bardziej, że wygraną są nie tylko nagrody rzeczowe, ale również szeroka promocja zwycięskich obiektów – podkreślają członkowie Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego.

(GŁ)

Źródło: Informator Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu

agroturystyka 2017

Laureaci konkursu na najlepszą agroturystykę w powiecie wałbrzyskim z członkami Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego.

Tags: , , , , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej