Tygodnik DB2010

Razem przeciw rakowi piersi

 

Dzień Różowej Wstążki to jedno z najważniejszych wydarzeń dedykowanych profilaktyce raka piersi w Polsce. Organizatorzy spotkania: Miejska Biblioteka Publiczna oraz Rada Miejska Boguszowa – Gorc, postanowili po raz kolejny przybliżyć ten trudny temat mieszkańcom Boguszowa Gorc.

 

Podczas spotkani doktor Ewa Kwaśny objaśniła zgromadzonym paniom na czym polega i jak ważna jest profilaktyka raka piersi. Pani doktor szczegółowo opowiedziała podczas spotkania jak o siebie dbać i na co zwracać szczególną uwagę. Po trudnych tematach przyszedł czas na odrobinę relaksu, o który zadbała znana aktorka Joanna Bartel. Artystka swoimi znakomitymi piosenkami porwała do wspólnego śpiewu zgromadzone panie, a dowcipami rozbawiła gości do łez.

– Mamy nadzieję, że panie opuszczając salę widowiskową, będą zdrowszymi o dawkę niezwykle ważnej wiedzy, przekazanej przez dr Ewę Kwaśny oraz dużą dawkę dobrego humoru przekazanego przez Joannę Bartel. Wszystkim paniom serdecznie dziękujemy za przybycie i przypominamy o regularnych badaniach profilaktycznych – powiedziała dyrektor MBP-CK Elżbieta Gajewska.

(RED)

 andzia boguszow

Joanna Bartel wystąpiła w Boguszowie Gorcach uświetniając Dzień Różowej Wstążki.

Tags: , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej